/Files/images/m_1 — копия.gif

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу!

Дитячий садок "Умочка" з радістю зустрічає дітлахів та їхніх батьків в своєму по-домашньому затишному просторі, де в групі з комфортною кількістю осіб, персонал організує побут для користі і веселощів малюків. Такий підхід дозволяє приділяти їм більше часу і добре підготувати до подальшого шкільного життя. Тут є можливість реалізувати додаткові побажання мам і тат. Заняття проводяться російською та українською мовами (за бажанням батьків). Та й записатися в приватний дитячий сад не забирає багато сил.

У дитячому садку "Умочка" передбачено повне і напівденне перебування дітей.

Для різнобічного розвитку дітей тут проводяться заняття з математики, логіки, розвитку мовлення. Так, наприклад, на заняттях з розвитку мовлення дошкільнята тренують такі корисні навички: звикають будувати свої висловлювання в логічній формі, чітко вимовляти звуки і формують правильну артикуляцію.

З бонусів в дитячому саду Умочка є заняття за новою програмою «Впевнений старт", а також застосовуються парціальні програми такі як: «Радість творчості», програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку; «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. Єфименко М. М.); Дошкільнятко: корекційно - розвівальна та навчально-Вихована робота з дітьми з фонетико-фонематичну недорозвітком мовлення (авт. Рібцун Ю.В.); «Англійська мова для дітей дошкільного віку» 4-разове харчування, сон в окремій спальні з каміном, прогулянки; прибирання волога з провітрювання, дезінфекцією, кварцуванням.

/Files/images/images (8).jpg

Детский сад "Умочка" с радостью встречает детишек и их родителей в своём по-домашнему уютном пространстве, где в группе с комфортным количеством человек персонал организует быт для пользы и веселья малышей. Такой подход позволяет уделять им больше времени и хорошо подготовить к дальнейшей школьной жизни. Здесь есть возможность реализовать дополнительные пожелания мам и пап. Занятия проводятся на русском и украинском языках (по желанию родителей). Да и записаться в частный детский сад не отнимает много сил.

В детском саду "Умочка" предусмотрено полное и полудневное пребывание детей.

Для разностороннего развития детей здесь проводятся занятия по математике, логике, развитию речи. Так, к примеру, на уроках развития речи дошкольники тренируют такие полезные навыки: привыкают строить свои высказывания в логической форме, чётко произносить звуки и формируют правильную артикуляцию. Из бонусов в детском саду Умочка есть занятия по новой программе «Впевнений старт", а также применяются парциальные программы такие как: «Радість творчості», програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку; «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. Єфименко М. М.); Дошкільнятко: корекційно - розвивальна та навчально-вихована робота з дітьми з фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення (авт. Рібцун Ю.В.); «Англійська мова для дітей дошкільного віку» 4-разовое питание, сон в отдельной спальне с камином, прогулки; уборка влажная с проветриваниями, дезинфекцией, кварцеванием.

/Files/images/изображение_viber_2020-10-30_13-20-31.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.